برگزاری مراسم پنجمین جشنواره صعودهای برتر کشور توسط فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

برگزاری مراسم پنجمین جشنواره صعودهای برتر کشور توسط فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

در آیین اختتامیه این جشنواره کمیته داوران از بین ۱۸ صعود شاخص سال ۱۳۹۶ کشور ۶ صعود در دو حوزه مجزا شامل ۳ صعود در حوزه دیواره نوردی و ۳ صعود در بخش کوهنوردی را بعنوان صعودهای برگزیده سال انتخاب و در این مراسم از نفرات این تیمها تجلیل گردید. استان آذربایجان شرقی، تنها استانی […]

در آیین اختتامیه این جشنواره کمیته داوران از بین ۱۸ صعود شاخص سال ۱۳۹۶ کشور ۶ صعود در دو حوزه مجزا شامل ۳ صعود در حوزه دیواره نوردی و ۳ صعود در بخش کوهنوردی را بعنوان صعودهای برگزیده سال انتخاب و در این مراسم از نفرات این تیمها تجلیل گردید. استان آذربایجان شرقی، تنها استانی بود که در هر دو حوزه دیواره نوردی با صعود زمستانی دیواره علم کوه از مسیر لهستانی ها سال ۵۲وحوزه کوهنوردی با صعود ۵یخچال منطقه ساوالان، صعود منتخب و برگزیده داشت.
هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان آذربایجان شرقی به نمایندگی از طرف جامعه کوهنوردی استان مجددا این موفقیت کوهنوردان شایسته استان را تبریک عرض مینماید. هرچند در بخش اختصاص کلنگ و کارابین این جشنواره به کمیته داوران و سلیقه آنها انتقادات جدی دارد، ولی اعتراض نشد تا بدون حاشیه و در فرصت دیگر با بازگشت مقتدرانه تر از قبل توانمندی های جوانان نمان را به نمایش بگذاریم.

 

کلید واژه ها