گردهمایی مدرسان و مربیان کوهنوردی استان و انتخاب مسئولین کمیته های سنگ ، یخ و برف ، کوهپیمایی و مربیان

گردهمایی مدرسان و مربیان کوهنوردی استان با دستور کار ۱) هم اندیشی و تبادل نظر ، ۲) تجلیل از مربیان برتر ، ۳) انتخاب مسئول کمیته ها ، در روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ راس ساعت ۱۹:۰۰ در محل اتاق کنفرانس ورزشگاه جهان پهلوان تختی تبریز برگزار گردید.

گردهمایی با حضور رئیس هیئت استان ، هیئت رئیسه ، دبیر هیئت کوهنوردی استان و ۷۳ نفر از مربیان و مدرسان استان با قرائت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و سپس رئیس هیئت کوهنوردی استان به حاضرین جلسه طی سخنانی خوش آمد گفتند.
اهم محوریت گردهمایی عبارت بود از :
– هم اندیشی و تبادل نظر با مربیان و مدرسان فعال استان و بررسی موضوعات متقابل هیئت و مربیان و ترسیم نقشه راه آموزشی استان ، که تک تک مربیان حاضر ، سخنان و نقطه نظرهای خود را مطرح نمودند.

در ادامه گردهمایی ، رئیس محترم هیئت استان پاسخ های لازم را به حضار ارایه نموده و سپس مراسم تجلیل از زحمات برخی از مدرسان و مربیان فعال با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

در انتهای این گردهمایی انتخاب مسئولین کمیته های سنگ ، برف و یخ ، کوه پیمایی و همچنین کمیته مربیان از طریق رای گیری بین مربیان مرتبط با هر رشته ، انجام گردید که از بین کاندیداها افراد ذیل با رای گیری از مربیان استان به مسئولیت کمیته ها انتخاب گردیدند:

آقای  قادر مرادی مسئول کمیته سنگ

آقای محمد پیروسار مسئول کمیته برف ویخ

آقای احمد جعفری مسئول کمیته کوهپیمایی

آقای مهدی سیمین مسئول کمیته مربیان

کلید واژه ها