مدیر روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی معرفی شد

مدیر روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی معرفی شد

هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان آذربایجان شرقی: مدیر روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی معرفی شد با حکمی از سوی رئیس هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی، بهرام تندران بعنوان مدیر روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان شرقی منصوب شد.به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان شرقی، میرعلی آقا سیدی رئیس هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی در جلسه تخصصی مسئولین کمیته […]

هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان آذربایجان شرقی:


مدیر روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی معرفی شد


با حکمی از سوی رئیس هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی، بهرام تندران بعنوان مدیر روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی آذربایجان شرقی، میرعلی آقا سیدی رئیس هیات کوهنوردی آذربایجان‌شرقی در جلسه تخصصی مسئولین کمیته ها با اعلام این خبر اظهار کرد: شاهد دوران طلایی هیات کوهنوردی استان هستیم و روابط عمومی جایگاه ویژه ایی در نشان دادن این فعالیت ها دارد.

میرعلی آقا سیدی با قدردانی از فعالیت های انجام یافته توسط کمیته های تخصصی هئیت، گفت: برگزاری با شکوه مسابقات سنگنوردی و المپیاد استعدادهای ایران در تبریز نتیجه تلاش و همراهی همه جانبه جامعه کوهنوردی استان است چرا که تبریز همیشه جایگاه ویژه ایی در ارتقای سطح کوهنوردی کشور داشته و دارد .

IMG_20230928_140542_333

وی خاطرنشان کرد: امسال کمیته جستجو و نجات آذربایجان شرقی به عنوان استان معین در فصل صعود دماوند حضور داشت و به بهترین نحو ممکن توانست بجز پوشش عملیاتی آذربایجان شرقی ، فعالیت های بام ایران را نیز در حوزه جستجو و امداد به نحوی شایسته پوشش داده و خدمات امدادی ارائه نماید.

میر علی آقاسیدی در این جلسه به نقش و اهمیت روابط عمومی در پوشش خبری این فعالیت و بستر سازی توسعه فعالیت های هیئت اشاره کرد و افزود:

_۲۸۵۲

روابط عمومی باید تلاش کند به نوعی در هیات ارتباط درونی برقرار کند تا کمیته های مختلف در درون با یکدیگر هماهنگ و همراه باشند و با باشگاه ها و ورزشکاران این رشته  تعامل لازم را داشته باشد.

تندران از ورزشکاران رشته کوهنوردی و از فعالان رسانه ایی و محیط زیستی تبریز است که دبیری همایش صعود پاک و کوهستان پاک را در کارنامه فعالیت خود دارد .

کلید واژه ها