فراخوان اردوی هیمالیانوردی

فراخوان اردوی هیمالیانوردی

به گزارش روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی آذربایجان شرقی؛هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان آذربایجان شرقی در نظر دارد برای اعزام تیم هیمالیانوردی استان در تابستان ۱۴۰۳ به قله ۷۱۳۴ متری لنین در کشور قرقیزستان اردوهای انتخابی برگزار کند. علاقمندان به شرکت در این اردو باید با همراه داشتن معرفی نامه کتبی از باشگاه رسمی کوهنوردی که […]

به گزارش روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی آذربایجان شرقی؛هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان آذربایجان شرقی در نظر دارد برای اعزام تیم هیمالیانوردی استان در تابستان ۱۴۰۳ به قله ۷۱۳۴ متری لنین در کشور قرقیزستان اردوهای انتخابی برگزار کند. 

علاقمندان به شرکت در این اردو باید با همراه داشتن معرفی نامه کتبی از باشگاه رسمی کوهنوردی که در آن عضویت دارند تا تاریخ ۱۵/۰۸/۱۴۰۲ به هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان مربوطه مراجعه و به کارگروه هیمالیانوردی هیئت استان معرفی شوند.

ورزشکاران علاقمند میتوانند روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ جهت ارائه مدارک به هیئت کوهنوردی استان مراجعه نمایند.

بدیهی است بعد از زمان اعلام شده به درخواست ها ترتیب اثر داده نخواهد شد.

همچنین ورزشکاران علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مسئول کمیته هیمالیانوردی هیئت کوهنوردی استان ابوالفضل گوزلی با شماره تماس ۰۹۱۴۹۱۵۷۰۹۹ تماس حاصل فرمایند .

شرایط شرکت در اردوها

– عضویت در یکی از باشگاههای رسمی کوهنوردی

– کار آموزی برف و یخ

– بیمه ورزشی

– گواهی صحت و سلامت

– معرفی هیئت شهرستان

– متولدین ۶۲ به بالا (زیر ۴۰ سال)