همایش «صعود پاک،کوهستان پاک» در تبریز برگزار می‌شود

همایش «صعود پاک،کوهستان پاک» در تبریز برگزار می‌شود

با برگزاری پنل تخصصی حفظ محیط زیست کوهستان اولین همایش صعود پاک،کوهستان پاک در تالار اندیشه پارک ائل گولی برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی هیات کوهوردی و صعود های ورزشی آذربایجان شرقی، بهرام تندران دبیر همایش «صعود پاک،کوهستان پاک» هدف از برگزاری این مراسم را ارتقاء سطح سواد محیط زیستی جامعه کوهنوردی، بستر سازی […]

با برگزاری پنل تخصصی حفظ محیط زیست کوهستان اولین همایش صعود پاک،کوهستان پاک در تالار اندیشه پارک ائل گولی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات کوهوردی و صعود های ورزشی آذربایجان شرقی، بهرام تندران دبیر همایش «صعود پاک،کوهستان پاک» هدف از برگزاری این مراسم را ارتقاء سطح سواد محیط زیستی جامعه کوهنوردی، بستر سازی ارتباط بین باشگاه های کوهنوردی و تشکل های مردم نهاد حوزه محیط زیست و نیز ارائه گزارش صعود باشگاه لوتسه به قله علم کوه بیان کرد.

وی افزود: در این همایش پنل تخصصی با حضور متخصصان و اساتید حوزه محیط زیست و کوهنوردی برگزار می شود که هدف از آن بررسی عوامل تاثیر گذار در حفظ محیط کوهستان توسط کوهنوردان  و نیز الزامات محیط زیستی و حرفه ایی مجامع حاکم بر حفظ محیط زیست می باشد.

تندران ادامه داد: در این همایش گزارش صعود باشگاه لوتسه به قله علم کوه از مسیرهای گرده آلمان ها، لهستان ۴۸ و کریستال فال ایتالیا که دارای شاخص های صعود پاک بود توسط مدیر باشگاه لوتسه ارایه خواهد شد.

تندران در خاتمه ضمن تقدیر از مشارکت کنندگان در برگزاری این همایش ابراز امیدواری کرد با برگزاری هدفمند کارگاه های آموزشی در حوزه حفظ محیط زیست بتوان ضمن همسویی اهداف ورشی و حفاظتی محیط زیستی، شاهد کاهش اثرات تخریبی در عرصه های طبیعی باشیم.

کلید واژه ها