بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش همایش کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی در شهر سردرود

بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش همایش کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی در شهر سردرود

همایش کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز کوهنورد و هفته تربیت بدنی و ورزش،با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان، باهدف ایجاد انگیزه پیاده روی وتوسعه ورزش شهروندی و حضور اقشار مختلف جامعه در فعالیت های ورزشی در شهر سردرود برگزار گردید.این کوهپیمایی روز جمعه ۲۸ مهرماه سال جاری ساعت […]

همایش کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز کوهنورد و هفته تربیت بدنی و ورزش،با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان، باهدف ایجاد انگیزه پیاده روی وتوسعه ورزش شهروندی و حضور اقشار مختلف جامعه در فعالیت های ورزشی در شهر سردرود برگزار گردید.
این کوهپیمایی روز جمعه ۲۸ مهرماه سال جاری ساعت ۸ صبح از مقابل مخابرات برگزار و تا کوه های مجاور پارک مره خونی سردرود ادامه داشت.

اقشار مختلف مردم در تمام گروه‌های سنی در این کوه پیمایی حضور داشتند و هفته تربیت بدنی و روز کوهنورد را گرامی داشتند.همچنین در اختتامیه این مراسم جوایزی نفیس به قید قرعه به حضار اهدا گردید.

این همایش با همکاری اداره ورزش و جوانان،هیئت های ورزشی ٬ هیئت کوهنوردی و هیئت ورزش های همگانی سردرود٬ شورای اسلامی و شهرداری سردرود و همچنین مساعدت عوامل نظامی و انتظامی شهر و دیگر مسئولین مرتبط برگزار گردید.

 

کلید واژه ها