همایش استانی صعود به هورو قالاسی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و روز کوهنورد

همایش استانی صعود به هورو قالاسی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و روز کوهنورد

همایش استانی صعود به هورو قالاسی واقع در روستای حوری عجب شیر طبق برنامه طرح شده از طرف هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان عجب شیر با موفقیت اجراشد.در این همایش بیش از ۴۰۰ نفر از کوهنوردان غیور و اخلاق مدار و پیشکسوتان ورزش کوهنوردی آذربایجانشرقی از ۲۰ شهر شرکت کردند.  پیشکسوتان ورزش عجبشیر از […]

همایش استانی صعود به هورو قالاسی واقع در روستای حوری عجب شیر طبق برنامه طرح شده از طرف هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان عجب شیر با موفقیت اجراشد.

در این همایش بیش از ۴۰۰ نفر از کوهنوردان غیور و اخلاق مدار و پیشکسوتان ورزش کوهنوردی آذربایجانشرقی از ۲۰ شهر شرکت کردند.  پیشکسوتان ورزش عجبشیر از رشته های مختلف ورزشی، کوهنوردان توانمند و ایثارگر و با اخلاق عجبشیر ، هیات دوچرخه سواری و دو چرخه سواران افتخار آفرین شهرستان، خوب درخشیدند. مردم مهمان نواز شهر عجبشیر با استقبال گرم ،کوهنوردان را تا پای کوه مشایعت کردند.
اهالی با اخلاق روستای حوری ( روستای هورو ) از میهمانانشان استقبال گرم بعمل آوردند و با ارائه امکانات و همکاری در اجرای شایسته برنامه پذیرایی خوبی انجام دادند. برای روسای هیاتهای ورزشی شهرستانها که در این همایش شرکت کرده بودند و همچنین سرپرستان محترم باشگاهها و گروههای کوهنوردی لوح یاد بود با امضای رئیس هیات کوهنوردی و رئیس اداره ورزش و جوانان و فرماندار محترم عجبشیر تقدیم شد. از اعضای تلاشگر و فداکار هیات کوهنوردی عجبشیر بخاطر طرح و اجرای خوب برنامه صعود، از عوامل اجرایی و کمیته های صعود که به اقرار میهمانان خوب درخشیدند ، از هلال احمر و امداد نجات پزشکی کوهستان بخاطر شرکت در برنامه و اجرای خوب وظایفشان ، پایگاه خبری عجب شیر نیوز و نشریه وزین سهند و جناب احد فیاضی که در این صعود شرکت نموده و پوشش خبری خوبی بعمل آوردند،از هیات محترم کوهنوردی استان بخاطر حمایتهای خوبشان، از جناب علی فیروزیان ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و پرسنل محترم متبوعشان که صمیمانه و مجدانه در اجرای برنامه پیشقدم بودند، جناب دکتر علی جلیلی نماینده محبوب مراغه و عجب شیر و ورزشکار نام آور و صاحب چندین مدال ورزشی بخاطر شرکت در برنامه، و حاج آقا مراثی فرماندار ارجمند که حمایتهای ارزشمندی را ارزانی داشتند. صمیمانه سپاسگزار بوده و قدردان هستیم. 

 

کلید واژه ها