گزارش اولین دوره مسابقات استانی سنگنوردی (گرایش بلدرینگ) در رده سنی آزاد

گزارش اولین دوره مسابقات استانی سنگنوردی (گرایش بلدرینگ) در رده سنی آزاد

اولین دوره مسابقات استانی سنگنوردی (گرایش بلدرینگ) در رده سنی آزاد به همت آقای سیامک آذری (رئیس هیئت کوهنوردی وقت مراغه) و با مساعدت آقای منصور آقایی (مدرس درجه ۲، قهرمان بین المللی و نایب قهرمان آسیا) و دیگر دوستان در محل سالن سنگنوردی ولیعصر مراغه مورخه ۴، ۵و ۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ برگزار […]

اولین دوره مسابقات استانی سنگنوردی (گرایش بلدرینگ) در رده سنی آزاد به همت آقای سیامک آذری (رئیس هیئت کوهنوردی وقت مراغه) و با مساعدت آقای منصور آقایی (مدرس درجه ۲، قهرمان بین المللی و نایب قهرمان آسیا) و دیگر دوستان در محل سالن سنگنوردی ولیعصر مراغه مورخه ۴، ۵و ۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ برگزار گردید
سر طراح و سر داور مسابقات آقای منصور آقایی که طی جلسه نهایی که در روز دوشنبه (۴ مرداد ۹۶) به همراه خانم ساناز زابلستانی (داور درجه ۲) به شرح وظایف و هماهنگی داوران مسیرها و تغییرات اخیر در قوانین بلدرینگ پرداختند. برای طراحی مسیرها آقایان یعقوب آقایی، مهدی دلیری و مسعود طاهری زیر نظر سرطراح مسیر آقای منصور آقایی، کار خود را راس ساعت ۱۹ مورخه ۰۲/۰۵/۹۶ شروع کردند. تعداد مسیرهای طراحی شده در طی ۲ روز در بخش های بانوان، آقایان و نونهالان ۲۴ مسیر بود
تعداد۱۶ نفر شرکت کننده در بخش بانوان از استان های آذربایجان شرقی (تبریز، سردرود، مراغه، مرند) و آذربایجان غربی (ارومیه، تکاب، میاندوآب، مهاباد) در این دوره مشارکت داشتند. امکانات رفاهی از قبیل اسکان و ایاب و ذهاب ورزشکاران با هماهنگی و همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان مراغه صورت گرفته شده بود. مسابقات بانوان در دو مرحله نیمه نهایی(۱۶ نفر) و فینال(۶نفر) مورخه ۴و۵ مرداد ماه برگزار گردید
در نهایت با معرفی نفرات برتر به ترتیب :
نفر اول: سحر مالکی (مراغه)
نفر دوم: سولماز پیوند (سردرود)
نفر سوم: سودابه آقایی پور (مرند)
پایان یافت.
اسامی مدال آوران پسر (رده نونهالان)عبارتند از:
نفر اول: امیر رضا فرج پور- مرند
نفر دوم: مهران مالکی- سردرود
نفرسوم: حسین پور حسینی- مرند
و نیز اسامی مدال آوران دختر (رده نونهالان)عبارتند از:
نفر اول : الهه پور نقی-تبریز
نفر دوم ‌: سانای نصیر زاده-تبریز
نفر سوم: آنیتا جمشیدی-هشترود
نهایت با معرفی نفرات برتر به ترتیب:
۱- حامد اکبری (شرکت کننده از سردرود)
۲- میلاد پی سپار (شرکت کننده از مراغه)
۳- بهزاد قمی (شرکت کننده از مراغه)

 

کلید واژه ها

مطالب مرتبط