جلسه  هم اندیشی مسئولین هیئت کوهنوردی  و گروه های کوهنوردی شهرستان مرند
روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی شهرستان مرند

جلسه هم اندیشی مسئولین هیئت کوهنوردی و گروه های کوهنوردی شهرستان مرند

جلسه هم اندیشی مسئولین هیئت کوهنوردی شهرستان مرند و گروه های کوهنوردی این شهرستان در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان بر گزار گردید

به گزارش  روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی شهرستان مرند در مورخه ۹۵/۷/۲۵ عصر روز یکشنبه جلسه  هم اندیشی مسئولین هیئت کوهنوردی و گروه های کوهنوردی شهرستان مرند در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان بر گزار گردید.
دراین جلسه سلیمانپور رییس هیئت کوه نوردی شهرستان مرند در خصوص فعالیت گروه های کوهنوردی بعد از لغو مجوز  فعالیت این گروه ها  طبق دستورالعمل های ارسالی فدراسیون  کوهنوردی و  وزارت ورزش و جوانان ، و نحوه تشکیل باشگاه های کوهنوردی  بیاناتی را  ارایه کرد و توضیحات لازم را به سر پرست گروه ها  بیان کرد و سپس دستور العمل تشکیل باشگاها  در ۱۲ صفحه به حاضرین توزیع و توضیح داده شد .
کوهنوردان و سرپرستان حاضر در جلسه نظرات خود را بیان نموده و  بعد از تبادل نظرات حاضرین در جلسه مسئول کار گروه  آموزش  مطالبی را در این خصوص و تاسیس  باشگاه های کوهنوردی را به حاظرین  ارایه دادند .
در انتهای جلسه برای اینکه دوستان از این خلاء به وجود آمده  رهایی یابند،  پیشنهاد تشکیل تیم منتخب هیئت کوه نوردی  را  به همراهی آقای جعفر فلاح  ارایه دادند . و بعد از نظرات دوستان ، رییس هیئت کوهنوردی به چند سوال پاسخ دادند و در مورد تیم منتخب نیز موافقت گردید  و اشاره نمود که اگر اداره ورزش بودجه لازم را در اختیار هیئت قرار دهند میتوان با قدرت تمام و با یاری خدا و همنوردان تیم قدری را پرورش داد.

 

کلید واژه ها