گزارش برنامه صعود مستقل  بانوان سراب به قله بزقوش

گزارش برنامه صعود مستقل بانوان سراب به قله بزقوش

بخش بانوان هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی سراب به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س)و روز دختر ،برنامه صعود مستقل  بانوان به قله  بزقوش را در تاریخ 15 مرداد 95 اجرا کرد. این برنامه راس ساعت شش صبح از محل ابگرم و باحضور43 نفر از بانوان سرابی شروع شد ،کوهنوردان پس از طی مسیر عمومی […]

بخش بانوان هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی سراب به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س)و روز دختر ،برنامه صعود مستقل  بانوان به قله  بزقوش را در تاریخ 15 مرداد 95 اجرا کرد.
این برنامه راس ساعت شش صبح از محل ابگرم و باحضور43 نفر از بانوان سرابی شروع شد ،کوهنوردان پس از طی مسیر عمومی ساعت نه و نیم صبح به پناهگاه رسیدند.
حاضرین پس از صرف صبحانه و استراحتی کوتاه،مسیر قله رو در پیش گرفتند،حرکت گروه باتوجه به اینکه اکثر شرکت کنندگان برای بار اول بود که در چنین برنامه شرکت کرده بودند،به کندی پیش میرفت.ساعت دوازده و نیم  ،تیم موفق به صعود قله شد.پس از کمی استراحت و گرفتن عکس،تیم راه برگشت را در پیش گرفت و پس از صرف ناهار در پناهگاه به سمت ابگرم حرکت کردند و ساعت شش عصر کلیه اعضا به سلامتی برنامه رو به اتمام رسانیدند
نکته مهم و شاخص برنامه این بودکه اکثر شرکنندگان برای بار اول کوهپیمایی رو تجربه میکردند ولی با مدیریت اعضاء بخش بانوان هیات  که از کوهنوردان مجرب سراب میباشند توانستند به قله صعود کنند.
کلیه هزینه های ایاب و ذهاب و پذیرایی و حق بیمه به عهده هیات کوهنوردی بود  
گزارش برنامه صعود مستقل بانوان به قله بزقوش
@tabrizmount

کلید واژه ها