به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش افتتاح قسمت بولدرینگ دیواره مراغه
بازديد اركان هيات كوهنوردي و صعودها ي ورزشي استان از ديواره سنگنوري شهرستان مراغه

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش افتتاح قسمت بولدرینگ دیواره مراغه

قسمت بولدرینگ دیواره مراغه که از مدتها پیش در حال توسعه و ایجاد بود ، با همت وتلاش هیات کوهنوردی شهرستان ویژه مراغه وبا پیگیری و پشتیبانی اداره ورزش وجوانان این شهرستان در هفته تربیت بدنی و ورزش تکمیل و مورد بهره برداری قرارگرفت .

قسمت بولدرینگ دیواره مراغه که از مدتها پیش در حال  توسعه و ایجاد بود ، با همت وتلاش هیات کوهنوردی شهرستان ویژه مراغه وبا پیگیری و پشتیبانی اداره ورزش وجوانان این شهرستان در هفته تربیت بدنی و ورزش تکمیل و مورد بهره برداری قرارگرفت .

آقای  علی شامی نژاد رئیس هیات کوهنوردی استان درهنگام بازدید از این دیواره اعلام کرد :  با توجه به فعالیت علاقمندان به این رشته درشهرستان مراغه که اینک بالغ بر ۵٠ نفر می باشند و در دو بخش بانوان و آقایان تلاش میکنند، با عنایت به بستر ایجاد شده و ظرفیت موجود حضور جوانان و نوجوانان مستعد در رقابتها ی کشوری و آسیایی نوید بخش میباشد.
در ادامه این برنامه آقای سیامک آذری ریاست هیات کوهنوردی مراغه به منظور شناساندن پتانسیلهای این شهرستان برگزاری یک دوره مسابقات کشوری داخل سالن در شهرستان مراغه را خواستار شده ، و اظهار امیدواری کردند که با توجه به کوهستانی بودن منطقه ودسترسی به قلل مختلف سهند،  و وجود دیواره مجهز ، این شهرستان میزبان مناسبی میتواند برأی این مهم باشد.
همچنین احکام کار آموزانی  که در فصل قبل کلاسهای مرتبط را گذرانده بودند در پی این دیدار تحویل گردید

 

 

 

 

کلید واژه ها